Naruto Zone Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto Zone Romania


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

♥ ♦ Konbawa ♥ ♦

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Akiakane
Ninja
Akiakane


Rank: Ninja
Ryo : 1
Misiuni complete : 0
♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Empty
MesajSubiect: ♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ ♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Icon_minitimeDum Oct 12, 2014 11:52 am

♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_na5o2ebVQe1rlaowao2_500
♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_na5o2ebVQe1rlaowao1_500

First , I have to say "Hi" , but because I`m such a badass I just started with gifs . 


~~


۞ Akiakane sau Rize Ω Oᴛᴀᴋᴜ Ω Gʜᴏᴜʟ Ω ₁₁ ᴏᴄᴛᴏᴍʙʀɪᴇ Bᴀʟᴀɴță۞


♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_nbeo37iwpL1r3nmnro2_500
۞  Nume : Iris ۞ 
۞  Vârstă : 12 ani ۞ 
۞  Descrie-te în 4 cuvinte : Selfish , Pervert , Badass , Ghoul ۞ 
۞  Personaj preferat : Din Naruto ? etto .. cred c-ar fii ori Pain ori Itachi ۞ 
۞  Hobby-uri : să citesc manga , să urmăresc anime , să scriu la RPG , scriu poezii , citesc doujinshi  hard yaoi ۞ 
۞  Ce gen de muzică ascultaţi : N-are sens să spun ce fel de muzică ascult . mai jos am făcut o listă . lol ۞ 
۞ De cât timp urmăriţi anime-ul Naruto : din 2009 , dar am rămas grav în urmă ۞ 
۞  Ce părere aveţi despre forumul nostru : Cam pustiu ,.. dar sper să rezolvăm asta în curând . ^^ ۞ 

♥ My anime list 



✣ Kuroshitsuji I si II ✤ Diabolik Lovers ✤

✥ Amnesia ✥ Junjou Romantica I si II ✣ Sekaiichi Hatsukoi I si II ✤ Kaichow Wa Maid-sama ✥ Btooom! ✣ Durarara ! , aştept sezonul II :3 ✤ Say I love you ✥ MM! ✣ Blood C ✤ Shiki ✥ Uta No Prince-sama ✣ Brothers Conflict ✤ Attack On Titan ✥ Ao no Exorcist ✣ NO. 6 ✤ Tonari No Kaibutsu-kun ✥ Lovely Complex ✣ Another ✤ K - Project ✥ Shugo Chara <3 Are mai mult de 200 de episoade , vreau să mă ţin de el şi să-l termin <3 ✣ Ouran High School Host Club ✤ Kamisama Hajimemashita ✥ Kamigami No Asobi ✣ Akuma no Riddle ✤ Tokyo Ghoul ✥ No Game No Life ✣ DRAMAtical Murder ✤ Fairy Tail ✥ Ao haru Ride ✣

♥ Manga List ♥


You`re my love prize in Viewfinder , Diabolik Lovers , Tokyo Ghoul , Black Bird 
♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_nbeo37iwpL1r3nmnro2_500

♥ Music ♥


ღ♥•º°”˜¨ Rammstein , Lady Gaga , Korn , Icon for hire , Black veil Brides , Falling in Reserve , Thousand Foot Krutch , Evanescence , Mindless Self Indulgence , Get Scared , Supercell , Vocaloid  , NANO , Three Days Grace , Skillet , Sckrillex ,¨ Breaking Benjamin , Thirty Seconds to Mars , Eminem , The Fray , Fall out Boy  , Paramore , Jeffree Star , We are the Fallen , G-Dragon , The Offspring , Simon Curtis , Fit For Rivals , The Dirty Youth , Snow White`s Poison Bite , Crown Empire , The Nearly Deads , The GazettE , Buck Tick , KanonxKanon , Marina and The Diamonds ¨˜”°º•♥ღ 
(o listă mai mică a ceea ce frecventez mai des)


♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_nbeo37iwpL1r3nmnro2_500


Etto .. oare-am luat-o prea în forță ? gomene ^^ 
Cred că asta e viața mea . lol 
Muzică , anime , manga .. Ah da , am uitat să zic ceva extrem de important : sunt fană înflăcărată yaoi *-* 
Citesc o grămadă de doujinshi , dar pentru asta am uitat să fac listă , iar cu timpul s-au adunat prea multe și decât să omit vre-un doujinshi , mai bine nu mai fac nicio listă . lol 


Atât am avut de spus . Dacă mai aveți vreo întrebare , sunt deschisă și gata să răspund ^^


♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_nbeo37iwpL1r3nmnro2_500


"Iғ Aɴ Aɴɢelιc Beιɴɢ Fell Froм Tнe Sĸy Aɴd Trιed To Lιve Iɴ Tнιѕ World Oғ Oυrѕ, I Tнιɴĸ Eveɴ Tнey Woυld Coммιт Mαɴy Wroɴɢѕ" - Suzuya Juuzo , Tokyo Ghoul , 2014


I’m like a rubberband until you pull too hard, 
I may snap and I move fast 
but you won’t see me fall apart. 
I’ve got and elastic heart. 



Sometimes , the only way to stay sane is to go a little crazy .. " 


♥ ♦ Konbawa ♥ ♦ Tumblr_nc3yzpDI6g1r8gaaho5_r1_500
Sus In jos

♥ ♦ Konbawa ♥ ♦

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Zone Romania :: Bun venit! :: Prezentati-va-