Naruto Zone Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto Zone Romania


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Prezentare by NonSens

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
NonSens
Konoha Akademy-Say


Rank: Konoha Akademy-Say
Ryo : 3
Misiuni complete : 0
Prezentare by NonSens Empty
MesajSubiect: Prezentare by NonSens Prezentare by NonSens Icon_minitimeJoi Sept 26, 2013 10:26 am

Nume(Real):Ionuț
Vârstă:14
Descrie-te în 4 cuvinte:Amabil,social,rece,ciudățel.
Personaj preferat:Naruto și am motive.Înflăcărarea lui pentru atingerea unui țel m-a inspirat.Este un model demn de urmat.Nu se dă niciodată plăcut iar asta m-a surprins din moment ce înainte să urmăresc Naruto eram un bleg care nu vroia decât să scape de stresul tuturor.După ce am urmărit Naruto Shippuden(sunt la zi cu episoadele) am observat cum are o nouă obligație,pe care a promis că o va respecta cu prețul vieții,iar asta m-a emoționat,mai ales că eu de fel sunt rece când e vorba de a-i păsa de cineva.
Hobby-uri:Să urmăresc Naruto logic,să citesc diferite articole din forumuri și să mănânc carne.
Ce gen de muzică ascultaţi: Hip-hop,Rock,Pop.
De cât timp urmăriţi anime-ul Naruto:Aproximativ 5 ani.
Ce părere aveţi despre forumul nostru:Este un forum bine structurat cu categorii și sub-categorii bine organizate.Sugestii nu prea am pe moment,însă dacă o să fie cazul,îmi voi face simțită prezența la propuneri.Tema forumului este aleasă bine,deoarece negrul domină pe forum.Din câte am văzut,stați cam rău la capitolul episoade din Naruto Shippuden,din moment ce le-ați adăugat doar pe cele recente,însă cu o echipă de bună și serioasă de traducători,sigur veți putea să recuperați din episoade sau să le continuați cu o traducere corectă din punct de vedere gramatical.Cam atât de spus,sper să ne putem înțelege.
Sus In jos
DeMo
Akatsuki Itachi
DeMo


Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 29
Misiuni complete : 0
Prezentare by NonSens Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare by NonSens Prezentare by NonSens Icon_minitimeMar Oct 08, 2013 10:49 am

Bun venit pe forum.
Sus In jos
https://narutozone-romania.forumgratuit.ro

Prezentare by NonSens

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Prezentare by Lucifer
t Prezentare by Amaterasu24
t Mercury prezentare
t prezentare derya
t prezentare derya21
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Zone Romania :: Bun venit! :: Prezentati-va-