Naruto Zone Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto Zone Romania


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Greseala Mea ;;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
DeMo
Akatsuki Itachi
DeMo


Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 29
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:41 pm

Tocmai ce mam scris la liceu, asa ca nu prea stiam locurile, dupa ce am facut 6 ore ma indreptam spre casa, cand dintro data eu fiind destul de neatent dau peste colega mea de la stiinte sociale, cazandui cartile pe jos si ajutando sa si le ridice, intrebando cum se numeste?
Sus In jos
https://narutozone-romania.forumgratuit.ro
Sabrina
Akatsuki Hinata
Sabrina


Rank: Akatsuki Hinata
Ryo : 292
Varsta : 24
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:46 pm

În timp ce voiam să mă îndrept spre ieşire, un băiat neatent dă peste mine făcându-mă să-mi scap cărţile. M-a ajutat într-o oarecare măsură să le ridic. Îl priveam suspicios. De ce dorea să-mi ştie numele? Oare a fost intenţionată această ''neatenţie''?


- Akira. 
 
Sus In jos
DeMo
Akatsuki Itachi
DeMo


Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 29
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:49 pm

Imi cer scuze fata de Akira, apoi o intreb daca vrea sa mergem impreuna la blokul unde locuieste, spunandui ca locuiesc si eu tot acolo.
Sus In jos
https://narutozone-romania.forumgratuit.ro
Madarra
Akatsuki Madara
Madarra


Rank: Akatsuki Madara
Ryo : 292
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:53 pm

Eu fiind ca oricand invizibil pentru majoritatea oamenilor, il vad pe tipul asta cum se uita la surora mea..fac o fata mai urata insa ca deobicei nimeni nu ma vede
Sus In jos
Sabrina
Akatsuki Hinata
Sabrina


Rank: Akatsuki Hinata
Ryo : 292
Varsta : 24
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:55 pm

Dorea să mă conducă acasă. Punând lucrurile cap la cap, posibil să mă fi văzut atunci când m-am mutat. Posibil. Eram cam nesigură, nici măcar nu-l cunoşteam. Aruncând o privire ageră către culoar îl puteam observa pe fratele meu mai mic. Îi fac semn cu mâna să se aproprie.
Sus In jos
Madarra
Akatsuki Madara
Madarra


Rank: Akatsuki Madara
Ryo : 292
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:58 pm

Ma apropii de cei doi si apoi ii spun lui Akira
-Hei tampii !! 
-Salut si tie...oricine ai fii. Numele meu este Madara.
Sus In jos
DeMo
Akatsuki Itachi
DeMo


Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 29
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 2:59 pm

Salut numele meu e Itachi spun in timp ce dau mana cu el.
Sus In jos
https://narutozone-romania.forumgratuit.ro
Madarra
Akatsuki Madara
Madarra


Rank: Akatsuki Madara
Ryo : 292
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 3:00 pm

-Itachi...Pe tine te-am vazut in blocul in care ne-am mutat noi 2 recent! exlam eu spunand asta cu veselie
Sus In jos
DeMo
Akatsuki Itachi
DeMo


Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 29
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 3:01 pm

Acum ceva timp mam mutat si eu acolo, stau la parter.
Sus In jos
https://narutozone-romania.forumgratuit.ro
Madarra
Akatsuki Madara
Madarra


Rank: Akatsuki Madara
Ryo : 292
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 3:04 pm

-Haideti oameni buni, cu totii acasa. spun eu prinzandu-i pe amandoi intr mainile mele si tragandu-i spre usa de iesire din scoala
-Scoala asta imi face greata.spun eu ranjind
Sus In jos
DeMo
Akatsuki Itachi
DeMo


Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 29
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 3:06 pm

Mda, dar uneori te distrezi, in tot acest timp cat vorbeam ajunsesem la blokul nostru, ei trebuiau sa se duca la 3 asa ca miam luat la revedere spunandule ca ne mai vedem, in acest timp dand mana cu madara si pupando pe obraz pe Akira
Sus In jos
https://narutozone-romania.forumgratuit.ro
Sabrina
Akatsuki Hinata
Sabrina


Rank: Akatsuki Hinata
Ryo : 292
Varsta : 24
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 3:09 pm

Mi se părea puţin ciudat gestul lui mai ales fiindcă ne cunoşteam de câteva minute. Lăsând baltă acest detaliu, îmi iau la revedere şi continui sa merg pe drum, spre sală.
 
Sus In jos
Madarra
Akatsuki Madara
Madarra


Rank: Akatsuki Madara
Ryo : 292
Misiuni complete : 0
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitimeSam Aug 10, 2013 3:11 pm

imi i-au si eu la revedere de la Itachi si apoi ma duc in Garsoniera mea, odihnidu-ma pentru ca scapasem de oroarea de scoala
Sus In jos
Continut sponsorizat


Rank:
Greseala Mea ;;) Empty
MesajSubiect: Re: Greseala Mea ;;) Greseala Mea ;;) Icon_minitime

Sus In jos

Greseala Mea ;;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Zone Romania :: RPG :: Univers RPG :: ~ Împrejurimi ~ :: Liceu :: Pauza in curtea liceului-